top of page

온새미로 데이트카페 사이트 그룹

공개·회원 34명

ВО ЖИВО: 9 декември 2023 Гледајте


... живо · Барај · 22:00 - Замка (премиера) · 23:45 - Играна серија (реприза) · 07:00 - Македонски приказни · 11:30 - Без мајка (реприза) · 13:15 - Играна серија ( ...


SportLife : Во живо Сите Создадовте привремен тикет. Појдете во најблиското уплатно место на Sport Life за да го уплатите тикетот. МКД Уплатете го тикетот прикажувајќи го овој ... ВО ЖИВО: Свети Климент Охридски - Патрон на МПЦ-ОА 4:15... Sitel Televizija All Rights Reserved. ВО ЖИВО: Свети Климент Охридски - Патрон на МПЦ-ОА. 78 views · 41 minutes agomore. Сител Телевизија.YouTube · Сител Телевизија · Пред 12 часа (ВО ЖИВО) Прес конференција на министерот Оливер Спасовски - БрифМинистерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ќе одржи прес-конференција на која се очекува да се соопштат повеќе детали за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска и 74-годишниот Панче Жежовски. Дел од медиумите вечерва, повикувајќи се на сопствени извори објавија дека првоосомничениот Љупчо Палевски е уапсен на граница. Македонските телевизии во живо преку интернет Македонските телевизии во живо. Кликнете на иконката, за да гледате во живо со онлајн плеер, Адреса на интернет емитување. Водителка покажа среден прст во живо пред 1 ден — Мерјам Мошири, водителка на BBC, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ покажа среден прст на милионската публика во телевизиската ... Македонските телевизии во живо преку интернет — Предавател Северна МакедонијаКликнете на иконката токму до името на телевизијата, за да ја гледате во живо Македонските телевизии во живо Кликнете на иконката, за да гледате во живо со онлајн плеер Адреса на интернет емитување МРТ 1 Гледај МРТ 2 / RTM 2 Гледај / Shiko МРТ 3 МРТ 4 МРТ 5 МРТ Собраниски канал МРТ Сат МРТ 2 Сат / RTM 2 Sat Канал 5 Национална Телевизија Телевизија 24 Информативен канал Телма ТВ http://telma. Полагања во живо ... живо. Полагања во живо. To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video. Линкови. МОН · ДПИ · БРО ... Телевизија 24: zivoНашата мисија е да обезбедиме точни, навремени и објективни информации за случувањата во земјата и светот. При пласирањето на информацијата се водиме од највисоките етички и новинарски стандарди. Истовремено, нудејќи им на гледачите различен спектар на аналитички гледишта за општествените збиднувања, низ дебати и соочувања на ставовите. +(389)2 6090 524 info@24vesti. Собранието во живо Слободен пристап до информации од јавен карактер. Собрание на Република Северна Македонија. Собранието во живо. Собранието во живо. ×. Декември 2023. today ... Во живо Радио Слободна Европа Во живо Радио Слободна Европа. Сподели. Радио Слободна Европа. All programs. Up next 06:45 - 07:00 15 min. Утринска програма. See full schedule. Во живо- Програма на градови - MRT PLAY МРТ ПРОДУКЦИЈА Во живо- Програма на градови Во живо- Програма на градови. Нови Популарни. 1/11 .. Во живо - 05.12.2023 .. Во живо - 04.12.2023. Скандал во Би-Би-Си: Новинарката не свесна дека е во живо покажа среден прст | ВИДЕОМерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ даде среден прст на милионската публика во телевизиската програма во средата во 12 часот по Обединетото Кралство. Мошири имаше гаф пред камерите во живо откако заврши познатото музичко одбројување на програмата. Штом сфатила дека програмата се емитува во живо, една од главните водителки на мрежата Би-Би-Си набрзина станала сериозна и почнала да ги чита насловите за Борис Џонсон. „Во живо од Лондон, ова е Би-Би-Си Њуз“, објави таа, но во еден момент се збуни поради грешка, па кога зборуваше за пандемијата на коронавирус, мрмореше „коронавери“ наместо „коронавирус“. Скандал во Би-Би-Си: Новинарката не свесна дека е во пред 1 ден — Мерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ даде среден прст на милионската публика во ... СКАНДАЛ ВО ЖИВО НА BBC: Водителката на вестите и покажа среден прст на камерата! (ВИДЕО)Водителката на Би-Би-Си, Маријам Мошири, случајно стана тема на социјалните мрежи откако покажа среден прст среде пренос во живо. Инцидентот се случил во средата во 12 часот, кога водителката не забележала дека снимањето започнало, а гестот, кој најверојатно бил упатен кон некој, завршил пред камерите. Откако сфатила дека програмата е веќе започната, Мошири брзо го променила изразот и сериозно продолжила да ги чита вестите. Канал 5 во живо ... живо · Барај · 22:00 - Замка (премиера) · 23:45 - Играна серија (реприза) · 07:00 - Македонски приказни · 11:30 - Без мајка (реприза) · 13:15 - Играна серија ( ... (ВО ЖИВО) Меѓународна конференција за човекови пред 2 дена — Во Кијив, Украина, денеска и утре се одржува Меѓународната Конференција за човекови права „ Слобода или страв“, по повод 75 години од ... ВО ЖИВО: Таткото на Вања изнесен пред судија - YouTube 7:45Follow Sitel Televizija on... • WEB: http://sitel.com.mk/ • FB: https://smarturl.it/sitelFB • IG: https://smarturl.it/SitelInstagram • Tw: ...YouTube · Сител Телевизија · Пред 4 дена ВО ЖИВО: МЗТ Скопје – Академија ФМП пред 1 ден — Со седум победи во низа, актуелниот македонски шампион го пречекува тимот на Академија ФМП. Натпреварот се игра во „Јане Сандански“ од 19 ...


소개

그룹에 오신 것을 환영합니다. 다른 회원과의 교류 및 업데이트 수신, 동영상 공유 등의 활동을 시작하세요.

bottom of page