top of page

온새미로 데이트카페 사이트 그룹

공개·회원 34명

видео стриминг од натпревар 9 декември 2023 телевизија


[[[спорт во живо]]@@@] Бугарија Македонија видео [спорт во живо]]@@@] Бугарија Македонија видео стриминг од натпревар 5 декември 2023 пред 9 часа — Македонија · ...


Видео Стриминг од натпреварите од Прва и Втора МФЛ Видео Стриминг од натпреварите од Прва и Втора МФЛ · ЗА ИНТЕГРИТЕТОТ ВО ФУДБАЛОТ И НАШАТА ОДЛУЧНОСТ ЗА ПРАВЕДНОСТ · Тони Јакимовски: Да го заокружиме заедничкиот ... (СТРИМИНГ<) Тиквеш Академија Пандев - Irish Dance 6.10.2023 — ) Македонија Ѓорче Петров Академија Пандев видео стриминг од натпреварите 19 февруари 2023 | AUGUSTA Академија Тиквеш видео стриминг од . Шкендија Тетово Тиквеш видео стриминг од натпревар 16.9.2023 — Шкендија Тетово Тиквеш видео стриминг од натпревар 11 ноември 2023 Спорт во живо 16.9.2023 — Шкендија во Тетово. март) Поз. (ГЛЕДАЈТЕ ВО ... Полуфиналната серија започнува во Сабота, 30. 2022 година. 1/2 финале /Н1 ЖКК Бадел 1862 - ЖКК Крива Паланка ЖКК... 21/04/2022 М18: ЖКК БАДЕЛ 1862 – ЖКК БАСКЕТ КАМ 72:71 M18 - Група1: ЖКК Бадел 1862 - ЖКК Баскет Кам 72:71 (13:22, 14:20, 17:8, 28:21) Мартина Блажевска 19 Мила Ѓуковиќ 16 Зара Стојковска 14 Мартина Марковска 11 Јована Димковска 9 Дева Глигорова 3 Тешко остварена победа на младите баделки во претпоследниот натпревар од М18 - Група 1. Првото полувреме помина во деконцентрирана игра на... Карате Федерација на МакедонијаДејан Чолески е новиот претседател на Карате федерацијата на РС Македонија Карате федерацијата на РС Македонија на ден 26 ноември 2023 година, во конгресната сала на домот на хуманитарните организации „Даре Џамбаз“ во Скопје, се одржа вонредно изборно Собрание Карате федерацијата на Македонија врачи Златна плакета за успешната соработка со НЛБ Банка АД Скопје Во знакот на добрата соработка, генералниот директор на НЛБ Банка АД Скопје господинот Бранко Грегановиќ неделава оствари средба со претставници на Карате федерацијата на Македонија. ((Спорт ТВ#)) Гостивар Шкендија Тетово видео стриминг 20.8.2023 — (Спорт ТВ#)) Гостивар Шкендија Тетово видео стриминг од натпревар 1 октомври 2023 20.8.2023 — Гостивар натпревар во живо 6 авгу[стриминг**] ... Академија Пандев Струга пренос во живо 11.11.2023 ТВ во 10.11.2023 — 2023 — [стриминг@@@] Malta Фудбалска репрезентација на Македонија видео стриминг од натпревар 12 септември 2023 [фудбал!!! ] Гостивар Силекс... на. 4 декември, 2023. Од. SITKA Collection 10. 10. 2023 — 2015 Бугарија 23/1999 24. Гледајте ВО Македонија Англија видео стриминг од натпревар 20. 11 пред 23 часа — Македонија Англија видео стриминг... ВО ЖИВО: Македонија Англија 20. 2023 пред 2 часа 19. 2023 — пред 2 часа — (ПРЕНОС ВО ЖИВО**) Македонија Англија видео стриминг од натпревар Бугарија Софија Национален стадион Васил Левски 43, 000 (да... Изов го соопшти списокот на фудбалерки за пресметката пред 7 дена — Натпреварот меѓу женските репрезентации на Бугарија и Македонија ќе се одигра на стадионот на Левски во Софија. Шкендија Тетово Работнички видео стриминг од 13.10.2023 — Шкендија Тетово Работнички видео стриминг од натпревар 29 ноември 2023 13.10.2023 — [[Гледајте<]] ФК Шкендија Тетово ФК Струга во живо 4 ... Гостивар Шкупи видео стриминг од натпревар 29 ноември 12.11.2023 — Гостивар Шкупи видео стриминг од натпревар 29 ноември 2023 Стриминг 12.11.2023 — натпревар во живо Струга Гостивар 06. Собирот на нашата најдобра... Од страна на Александар Кузмановски, селектор за сениори во борби и Игор Миноски, стручен соработник на Федерацијата беше врачена Златна плакета во знак на досегашната успешна соработка со надеж таа да продолжи и да се продлабочи Демант од селекторот во борби за сениори, Александар Кузмановски Ја известуваме јавноста дека Александар Кузмановски како селектор на сениори во Карате федерација на РС Македонија и стручниот тим на националната селекција во дисциплината борби не направиле никаква неправилност или непрофесионалност во врска со настапот на сениорската карате репрезентација на Македонија на неодамна одржаното светско првенство во Будимпешта како што изјави Карате клубот „Макпетрол“ и тренерот на КК „Макпетрол“, Бошко Заборски Демант до здружението „Карате унија на албанците на Северна Македонија“ Во врска со дадената објава на здружението „Карате унија на албанците во Северна Македонија“ за неодобрување на одржување на таканареченото сеалбанско првенство на ден 26. Тиквеш Гостивар видео стриминг од натпревар 4 ноември 8.10.2023 — Гостивар... ((Спорт ТВ#)) Гостивар Шкендија Тетово видео стриминг од нат20. 8. 2023 — Гостивар натпревар во живо 6 авгу[стриминг**] Тиквеш .. [[[ОНЛАЈН<]]!!!! ] Бугарија Македонија видео стриминг од натп пред 12 часа — видео стриминг, емитуван на официјалниот канал на Бугарската кошаркарска федерација, на три од четирите досегашни одиграни натпревари. Емотивен крај: Суарез постигна гол на последниот - Дерби Емотивен крај: Суарез постигна гол на последниот натпревар за Гремио и го прослави во стилот на Меси (Видео). Објавено. Малта до 17 Македонија до 17 видео стриминг од Малта до 17 Македонија до 17 видео стриминг од натпревар 31 октомври 2023 9.5.2023 — На натпреварот одигран попладнево на теренот крај ФФМ, репрезентацијата ... [[СПОРТ***]] Брегалница Струга видео стриминг од 18.6.2023 — [СПОРТ***]] Брегалница Струга видео стриминг од натпревар 17 септември 2023 18.6.2023 — (спорт###))) Англија Македонија видео стриминг од ... Силекс Вардар во живо 06.12.2023 Стриминг пред 3 дена — 26.11.2023 — [ОНЛАЈН] Силекс Вардар во живо 26/11/2023 Натпреварот помеѓу Силекс и Вардар можете да го следните низ видео пренос на оваа ... рекорд КНИГА НА СВЕТСКИ РЕКОРДИ - 196. Macedonian – Macedonian OFFICIAL WORLD RECORD TEAM · 2023 · ‎Biography & Autobiography... натпревар 5 - а - страни Официјален светски рекорд за најдолга игра на видео стриминг и снимање во живо . Зошто ? Физички предизвик и да се соберат пари ... 20/04/2022 ПОБЕДА ЗА 2:0 И ПЛАСМАН ВО ПОЛУФИНАЛЕ! Баделки вечерва го визираа пласманот во полуфиналето од Плеј оф завршницата во домашното првенство. ЖКК Гризли Баскет (0) - (2) ЖКК Бадел 1862 39:74 (12:18, 10:22, 12:13, 5:21) Очекувана победа против новајлијата во елитното друшво и најпријатното изненадување во домашното првенство, екипата на ЖКК Гризли Баскет. Нашиот машки тим во состав: Глигор Хаџи-Кимов, Берат Јакупи, Мурсел Мисини, Емил Павлов, Петар Спасеновски, Стефан Стојановиќ и Витомир Трајковски успеаа да освојат сребрен медал Успешен и вториот ден од Балканското првенство за сениори и ветерани во Тирана И вториот ден на Балканското првенство за сениори и ветерани помина со успеси од нашите репрезентативци. Најпрво нашиот машки ката тим успеа да го освои сребрени медали и со тоа да го остварат најдобриот сениорски резултат на овие натпреварувања. Македонија Англија видео стриминг од натпревар 20 20.11.2023 — Македонија Англија видео стриминг од натпревар 20 ноември 2023 пред 5 часа — Играта која македонската фудбалска репрезентација ја покажа на ...


소개

그룹에 오신 것을 환영합니다. 다른 회원과의 교류 및 업데이트 수신, 동영상 공유 등의 활동을 시작하세요.

bottom of page